4 види крутих змінних об’єктивів для смартфона з Joom

4 види крутих змінних об'єктивів для смартфона з Joom

Змінні об’єктиви для смартфонів користуються популярністю заслужено, адже поєднують у собі зручну переносну камеру і можливість робити професійні знімки через смартфон. Завдяки різноманітності моделей, кожен знайде відповідний аксесуар. А якщо шукати на Joom, вийде значно заощадити.

Об’єктиви ” Риб’яче око»

4 види крутих змінних об'єктивів для смартфона з Joom
Об’єктив “риб’яче око”  має кут огляду від 180°. За допомогою такої камери створюються чудові панорами, фіксується більше простору, ніж у звичайних режимах зйомки. «Риб’яче око» візуально збільшує приміщення, «подовжує» пейзаж або портрет.

На Joom продається багато об’єктивів для телефонів такого формату. Вони допомагають робити професійні кадри, які не соромно показати друзям.

Ширококутний об’єктив

4 види крутих змінних об'єктивів для смартфона з Joom

Ширококутні камери на телефон теж володіють значним кутом огляду, але картинка виходить не «випуклою».
Така камера має стильний дизайн, універсальність режимів зйомки, міцний затиск, якість зображення, що досягає 4K. Аксесуар підходить майже для всіх відомих смартфонів.  Кут огляду зазвичай дорівнює 110°.

Об’єктиви з зумом

4 види крутих змінних об'єктивів для смартфона з Joom

Фотонасадки на телефон з зумом допомагають знімати дрібні деталі здалеку крупним планом. Такі аксесуари сподобаються любителям природи або людям, в професії яких потрібно показати клієнтам детальну роботу – наприклад, приватним детективам або фотографам заходів.
Такі об’єктиви зазвичай можна використовувати як монокуляри. Вони підійдуть практично всім сучасним моделям смартфонів.

Макро об’єктиви

4 види крутих змінних об'єктивів для смартфона з Joom

Теленасадки на телефон формату макро дозволяють добитися високої деталізації об’єктів і бездоганні у фотозйомці з близьких дистанцій. В таких камерах обов’язковий високократний зум, завдяки якому вдається побачити навіть деталі, приховані від людського погляду.

Існують  універсальні моделі, що включають в себе кілька режимів. Але коштують вони досить дорого і всерйоз потрібні тільки професійним фотографам.

До речі, дешеві універсальні комплекти не принесуть належного результату, адже для якості зйомки лінзи повинні бути виконані зі скла, а в недорогих моделях вони часто створені з пластику, який не передає всю гаму кольорів.

Додати коментар