Якісні копії Dr Martens на Joom

Якщо вам дуже подобаються черевики Dr Martens, але не подобається їх висока ціна — заходьте на Joom!

Відразу попередимо, що тут не продаються оригінали, але є багато моделей, які просто не відрізниш! Самі переконайтеся, додавши в рядок пошуку на Джумі – “Dr Martens”.

Бренд Dr Martens не продає свою продукцію на майданчику Joom, однак заповзятливі виробники взуття з Китаю враховують модні віяння і шиють взуття гранично схоже по стилю.

Не турбуйся, це не підробки з-під прилавка. На таких черевиках не буде логотипу Dr Martens, вони продаються абсолютно легально, деякі незначні деталі (типу підошви) можуть відрізнятися.

Такі товари називають «безіменними», і різниця в тому, що виробник продає їх безпосередньо споживачу, минаючи західні компанії, які сертифікують партію і ставлять на них своє ім’я. Той же рядок прошивки, той же стиль, така ж справжня шкіра, тільки ціна падає десь в три рази!!! Непогана знижка за відсутність бірки, чи не так?

Як бачите, вам не намагаються збрехати і продати черевики як оригінал. Продавець зробив фото деталей і тут видно, що на петлі логотип іншої компанії, а не Dr Martens.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 5 =