Як в домашніх умовах зменшити розмір взуття зі шкіри, замші, синтетики і будь-якого іншого матеріалу?


Придбали довгоочікувану пару, а вона виявилася завелика? Не поспішайте засовувати вату в носок. Сьогодні ми розповімо, як зменшити розмір взуття в домашніх умовах цивілізованими способами!

Завдяки наступним рекомендаціям щоденне носіння туфель, кросівок або черевиків, на 1-2 розміри більше вашого, стане не тільки можливим, але і зручним. Навіть якщо це синтетика, шкіра, замша, а також будь-який інший матеріал.

Спосіб №1. Зменшити розмір взуття за допомогою устілки

Теоретично зменшити розмір взуття можна за допомогою будь-якої додаткової устілки. Однак це може привести до дискомфорту, коли верхня устілка буде невимушено ковзати під час руху.

Щоб вирішити дану проблему, виключивши всякого роду незручності, варто скористатися однією щільною устілкою з бічною підтримкою: по-перше, вона правильно зафіксує стопу; по-друге, змістить ногу ближче до носка на кілька міліметрів, що посприяє комфортному носінню.

Цей спосіб більше підходить для кросівок і черевиків, а ось туфлі, в такому випадку, будуть виглядати неестетично. Але у нас ще є пара козирів в рукаві!

Спосіб №2. Зменшити розмір взуття з допомогою п’ятоздержувача

Всілякі п’ятоздержувачі, крім свого безпосереднього призначення, з легкістю допоможуть зменшити розмір будь-якого взуття в домашніх умовах. Відмінно підійдуть і для шкіряних туфель, оскільки вони не порушують їх естетичну привабливість.

Спосіб №3. Зменшити розмір взуття за допомогою кастомізації шнурівки

Буває таке, що і п’ятоздержувач, і устілка з бічною підтримкою ефективно зменшують розмір взуття, але в контексті оптимізації обхвату стопи вони марні.

Особливо така проблема широко поширена серед класичних моделей туфель і черевиків. Тоді на допомогу може прийти кастомізація шнурівки за аналогією з біговою шнурівкою, до якої вдаються виробники кросівок.

Для цього вам буде потрібно звичайний дирокол. Якщо зроблений вами отвір схильний до деформації через застосування делікатних матеріалів, рекомендуємо також скористатися клепником і люверсами.

При необхідності, ви можете або комбінувати описані нами способи, або застосовувати їх спільно. Головне – забезпечити собі комфортне і безпечне носіння взуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 1 =