Топ жіночих китайських брендів одягу на Joom

Торговельна площадка Джум поволі стає популярною в світі завдяки непоганому співвідношенню ціни і якості товарів.
У даній добірці топу жіночих китайських брендів одягу на Joom участь тільки ті бренди, що відповідають даним вимогам.

Sisjuly

Єдиний бренд у своєму роді в нашому списку. Відрізняється він стилем одягу, яку продає. Їх речі, як ніби прийшли до нас прямо з 50-х. Коли дивишся на них, то виникає відчуття, що поринаєш в ту післявоєнну пору, коли тільки все стало налагоджуватися і люди знову почали мріяти про світле майбутнє.

Bella Philosophy

Більшість продукції, –  це модний жіночий одяг. Вони йдуть в ногу з часом і не пропускають жодну модну тенденцію. Все те, що ви бачите в інших магазинах, ви можете знайти і тут. Тільки тут ви будете впевнені, що отримаєте гідну якість за вигідною ціною.

Toyouth

Основний товар, – це молодіжний одяг високої якості. У більшості, це стиль кежуал. В першу чергу вони створюють зручні і практичні речі з актуальними модними елементами, які роблять їх продукцію популярною.

Simplee Apparel

На просторах Китаю цей бренд так само популярний як Сhanel в своєму колі. І це не дивно, адже вони дійсно стежать за якістю продаваних речей, і багато людей довіряють їм. У них продається виключно жіночий одяг.

Gagaopt

Ще один популярний бренд на Джумі за задовільними цінами. Йому довіряють не тільки звичайні покупці, а й блогери.

У наш час хороші брендові речі на Джумі трапляються не так часто. Тому буду рада, якщо ця стаття принесла вам користь, і допомогла знайти задовольняючі за ціною та якістю товари.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 14 =