Топ брендів китайської декоративної косметики на Joom

Не дуже просто знайти хороші косметичні магазини на Джум. Брендової продукції в цій ніші дуже мало. Все ж я постаралася і підібрала найпопулярніші і найкращі з них.

У цій добірці немає певного місця. Продавці поставлені у випадковому порядку. Було б не правильно порівнювати товари, які багато років на ринку та мають посередні відгуки і новачків з чудовими відгуками.

Focallure

Мабуть, це найзнаменитіша декоративна брендова косметика на Джумі, яка мені відома на даний момент. Вона славиться відмінним вибором і відносно гарною якістю. Покупці говорять про її непогану стійкість.

O. TWO.O

Ще один знаменитий бренд, який здобув популярність відносно недавно, але звів з розуму своєю якістю і красою багатьох дівчат. Продукцію O. TWO.O можна знайти і на інших інтернет-майданчиках, проте найвигідніше придбати тут.

SACE LADY

Тут ви можете знайти всі можливі косметичні продукти від праймерів до спреїв для закріплення макіяжу.

Miss Rose

Бренд Miss Rose гарний в першу чергу своїм величезним вибором і низькими цінами. Тут ви знайдете все, що потрібно для макіяжу.

Loumesi

Незважаючи на середні ціни, якість продаваної косметики хороша. Але не варто забувати, що воно залежить від конкретного продукту.

Не потрібно забувати про те, що якість китайської косметики далеко не така, як у дорогих і відомих міжнародних брендів, але в своїй ніші вони роблять досить не погані речі. Перш ніж купити той чи інший товар не забувайте читати його склад і вивчати відгуки користувачів. Зайва обережність не завадить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 2 =